مراسم روز کارمند و هفته دولت

جلسه ای با عنون روز کارمند در مجموعه فرهنگی آموزشی سما خرم آباد برگزار شد.
در این جلسه که با حضور کلیه کارکنان در محل نماز خانه دانشکده فنی و حرفه ای سما برگزار گردید. در این مراسم سرپرست حوزه معاونت سما ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند اشاره ای به رشادت و مردانگی و ساده زیستی شهید باهنر و رجایی نمود و ابراز داشتند کاش ما هم بتوانیم ازاین افراد الگو گرفته و صداقت و سادگی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و کمتر به سمت تجمل گرایی برویم.
قدرت اله شاکرمی در ادامه اظهار داشت:فعالیت های خوب مجموعه سما در سال های گذشته و در زمان حضور اینجانب در مجموعه سما حاصل تلاش و زحمت و همدلی همه همکاران دلسوز ما بوده و بهترین روش برای پیشبرد و توسعه همه جانبه، همنوایی و همدلی است که باعث می شود کارها به صورت مطلوب و رو به جلو انجام شود .
ایشان در ادامه به مشکلات پیش رو در سال تحصیلی پیش رو اشاره کرد که با نظر به عدم خروجی سال سوم دبیرستان امسال نداریم تلاش ما باید بیشتر از سال های قبل باشد و راهکار های برای جذب دانشجو ارائه نمودند . و نیز تاکید داشتند ما تبلیغات محیطی از جمله تیزر تلوزیونی، نصب بیلبورد و پلاکارد و تراکت های تبلغاتی را در برنامه داریم ولی مهمترین عامل در جذب همان تبلیغات مستقیم و سینه به سینه توسط همکاران می باشد .و در همین راستا پاسخگو بودن و تکریم ارباب رجوع حتماً باید در مجموعه سما به خوبی صورت پذیرد و بر این موضع تاکید ویژه داشتند.
در بخش دیگری از این مراسم ریاست آموزشکد سما جناب آقای امین الفتی ضمن تبریک روز کارمند گزارشی از فعالیت های شش ماهه اول سال 1397 برای کارکنان ارائه دادند و از تلاش همه جانبه و دلسوزانه کارکنان تشکر و قدردانی نمودند.
در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و یک جلد کتاب از دست نوشته های دکتر چمران از کلیه کارکنان تقدیر به عمل آمد.
کدخبر: ۹۷ تاریخ خبر: ۱۱ / شهریور / ۱۳۹۷ نویسنده: روابط عمومی سما دسته بندی خبر: تمامی گروه های خبری تعداد بازدید: ۱۸۷۶