آیین افتتاحیه المپیاد دانش آموزان سما

آیین افتتاحیه المپیاد ورزشی دانش آموزی پسران سما منطقه جنوب کشور صبح سه شنبه 19 تیرماه در سالن ورزشی شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد
به گزارش روابط عمومی سما، در ابتدای این مراسم قدرت اله شاکرمی معاون دانشگاه و رییس مرکزآموزشی و فرهنگی سما خرم آباد به سخنان دکتر منظری توکلی که هدف از اینگونه المپیادها را دورهم بودن و ایجاد نشاط و شادابی در بین دانش آموزان و استعدادیابی بین آنها است ؛اشاره کرد و گفت: «این المپیاد با سه سال وقفه، با همت ریاست سازمان سما و مدیریت تربیت بدنی در دو بخش شمال و جنوب با میزبانی گیلان و لرستان برگزار شد.»

سپس حجه الاسلام والمسلمین قدرتی، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد خرم آباد ضمن برشمردن بیانات مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد، برای یک ورزشکار ایمان به خدا و غلبه بر نفس لازم است و اگر ورزشکار به درجه ای از شهرت و مقام رسید ،نباید خدا را فراموش کند و تحت تاثیر هوای نفس قرار گیرد و همه چیز بایدختم به ایمان، پروردگار و قرب الهی شود.
میهمان ویژه ورزشی المپیادسما وحید امیری بازیکن تیم ملی فوتبال ایران با حضور در مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی دانش آموزی رمز موفقیت خود را توکل به خدا و ائمه، تلاش و دعای خیر پدر و مادر دانست.
وی که خواستگاه خود را شهر خرم آباد میداند افزود: امروز پس از سالها مجددا به جایی که به آن تعلق دارم بازگشته ام و از اینکه در میان شما عزیزان، دانش آموزان و اساتید حضور دارم خوشحالم. ایشان ضمن قدردانی از تمام کسانی که در این راه سخت به ایشان کمک نموده اند خاطر نشان کرد هر شخصی توکلش به خدا باشد با تلاش به موفقیت دست خواهد یافت.
پایان بخش آیین افتتاحیه المپیاد ورزشی دانش آموزی رژه تیم های شرکت کننده در این مسابقات شامل اصفهان(نجف آباد) ، خوزستان، کرمانشاه، مرکزی فارس و لرستان از جلوی حضار بود.
کدخبر: ۹۵ تاریخ خبر: ۲۴ / تیر / ۱۳۹۷ نویسنده: روابط عمومی سما دسته بندی خبر: تمامی گروه های خبری تعداد بازدید: ۱۸۵۸