دیدار کارکنان سما خرم آباد با ریاستواحد

دیدار کارکنان مرکز آموزشی و فرهنگی سما با ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان
جمعی از کارکنان و روسای مرکز آموزشی و فرهنگی سما خرم آباد با ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامیاستان لرستان آقای دکتر سیامک بهاروند دیدار کردند.
در این جلسه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ابراز داشت: مجموعه سما یکی از معاونت های بسیار مهم و در عین حال مستقل دانشگاه هست و ما به موقعیت بسیار حساس سما آگاه هستیم و کمابیش در جریان اقدامات صورت گرفته در طی چند سال گذشته در همه بخش ها عمران،آموزش دانشکده و مدارس هستیم . « ما یک نگاه ویژه به سما داریم و سعی می کنیم به سمتی حرکت کنیم که بتوانیم شاهد رشد بهتر از گذشته سما باشیم»
رئیس شورای نظارت و هماهنگی استان لرستان «همچنین اشاره ای به اقدام بسیار ارزنده معاونت سما در خصوص راه اندازی چهار پردیس در شهرهای سپیدشت،رومشکان،معمولان و بیرانشهر نمود.»و اظهار داشت ما باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم که مراکز با سطح کیفی بسیار مناسب در این شهر ها داشته باشیم .و قول مساعد داد که در فرصتی مناسب به همراه همکاران در سما از این پردیس ها بازدید نماید.
در ادامه رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما ضمن تبریک انتصاب آقای دکتر بهاروند توضیحاتی در خصوص راه اندازی مدارس و آموزشکده های سما در استان ابراز کرد .
علی فولادوند اظهار داشت: در طول سه ساله گذشته با وجود ریزش دانشجو در کلیه مراکز ما توانستیم جلوی افت شدید دانشجو در آموزشکده را بگیریم و حتی در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 نسبت به نیمسال مشابه سال قبل ما حتی بیش از 15 درصد رشد دانشجو را در شهر خرم آباد داشتیم. در بخش مدارس هم درشهر های خرم آباد و بروجرد رشد خوبی داشتیم و توانستیم در شهرهای دو.رود و الیگودرز مدارس جدید راه اندازی کنیم .
فولادوند همچنین اشاره ای به تشکیل کمیسون و کمیته ها در سما و سطح استان مثل تشکیل شورای نظارت و هماهنگی سما در استان که به صورت تقریبا منظم جلسات آن تشکیل شده و انشاا. چهاردهمین جلسه آن را با حضور آقای بهاروند در آینده نزدیک خواهیم داشت.و کمیته نظارت و ارزیابی که یکی از استان های پیشرو و موفق در این زمینه بوده این و نیز کمیسیون امور مدارس ما در استان ها که سرگروه این کمیسیون دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما لرستان می باشد.
در ادامه جلسه همکاران سما ضمن تبریک انتصاب ریاست دانشگ
کدخبر: ۹۳ تاریخ خبر: ۲۲ / آبان / ۱۳۹۶ نویسنده: روابط عمومی سما دسته بندی خبر: تمامی گروه های خبری تعداد بازدید: ۲۴۰۹