همایش پیاده روی سما خرم آباد

پیاده روی به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی
به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی وبه منظور ترویج فرهنگ ورزش و تحرک در بین افراد جامعه و دانشگاهیان همایش همگانی پیاده ‌روی با همکاری گروه تربیت بدنی با حضور کارکنان و جمعی از دانشجویان آموزشکده فنی و حرفه ای سما خرم آباد برگزار گردید.
در این همایش معاونت دانشگاه و رئیس مرکزآموزشی و فرهنگی سما خرم آباد ضمن خسته نباشید و تبریک سی و پنجمین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی به کلیه دانشجویان و کارکنان مرکز سما در خصوص تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در 31 اردیبهشت ما 1361 به پیشنهاد حضرت آیت اله هاشمی رفسنجانی سخنانی ایراد کردند.
علی فولادوند افزود : دانشگاه آزاد اسلامی با هدف توسعه علم و ایجاد عدالت آموزشی با اهدا یک میلیون تومان از طرف امام «ره» تاسیس شد و توسعه یافت به گونه ای که در حال حاضر بیش از یک میلیون و ششصد هزار دانشجو و پنج میلیون و پانصد هزار فارغ التحصیل بزرگترین دانشگاه خصوصی جهان می باشد.
وی همچنین اظهار کرد. این دانشگاه ضمن توسعه علمی و پژوهشی توانسته زمینه لازم برای همه متقاضیان به تحصیلات عالیه را فراهم کند و با این امر از خروج میلیونها دلار ارز کشور هم جلوگیری نماید.
در پایان این همایش باشکوه به قید قرعه هدایایی به دانشجویان اهدا گردید.
75/17/2017 10:39:00 AM_3719.jpg
کدخبر: ۹۲ تاریخ خبر: ۲۷ / اردیبهشت / ۱۳۹۶ نویسنده: روابط عمومی سما دسته بندی خبر: تمامی گروه های خبری تعداد بازدید: ۲۷۶۵